Uçak Biletlerinizi Şimdiden Alın

Uçak Biletlerinizi Şimdiden Alın

İngiltere’nin köklü seyahat acentelerinden Right Holidays, Londra’daki hizmet ağını genişletiyor

Right Holidays 10. yılında 2. Şubesini Kuzey Londra’nın Haringey bölgesi’nde hizmete açtı. Modern geniş ofisiyle Haringey’de hizmet vermeye başlayan Right Holidays Türkiye’de en geniş otel zincirine sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

Stoke Newington’daki ofise gösterilen yoğun talebi karşılamakta zorluk çeken firma, ikinci şubesini Haringey bölgesine açarak müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyor.

‘UÇAK BİLETLERİNİZİ ŞİMDİDEN ALIN SONRA AH VAH DEMEYİN’

Right Holidays yöneticilerinden Arif Paşa, Arzu Pamuk ve Sevgi Sarıtaş ise, Stoke Newington şubesinde uçak bileti ve paket tatiller için erken rezervasyon yapmanın önemine dikkat çekiyorlar.

Uygun fiyata uçak bileti ve paket tatilde erken rezervasyonun önemine dikkat çeken Right Holidays yöneticileri şunları söylediler; “Yaz sezonuna ilişkin bütün hazırlıklarımız tamamlandı. Yolcularımızın en çok talep ettiği otellerin sayısını artırdık ve müşterilerimize sınırsız hizmetleri sunabilmek için çok yoğun çalışmalar yapıldı.

Türk hava yollarından aldığımız desteklerle müşteri hizmetlerimizi daha da ileriye taşıyoruz. Türk Hava yolları haricinde Luton’dan sefer yapan AtlasGlobal ve Sunexpress ve Stansted’den sefer yapan Pegasus Hava yolları ile de 2017 sezonu anlaşmalarını tamamladık. İngiltere’de yaşayan toplumumuza 2017 yazında en iyi ve en hesaplı tatili sunacağız”

KIBRIS TATİLLERİ

Ayrıca Kuzey Kıbrıs’ta ki otellerle anlaşmalarını büyüten ve geliştiren Right Holidays yetkilileri 2017 sezonu için çok iddialı olduklarını söylediler ve şunları eklediler: “Yolcularımızın en uygun fiyatlardan faydalanmak için otellerimize erken rezervasyon yapmalarında fayda var. Otel rezervasyonlarını düşük depozitlerle yaptırıp taksitle ödeme kolaylıklarından faydalanabilirler.”

IATA VE ATOL LİSANSLARI

Müşteri güvenliğinin yanı sıra müşteri menfaatlerini de ana prensip olarak kabul ettiklerini kaydeden şirket yöneticileri şunları söyledi: “Türk Hava Yolları satış yetkili acenteleri IATA ve ATOL lisanslı olarak çalışmaktadır. Paket tatilleri satan acentelerin ATOL lisanları olmak zorundadır. Meydana gelebilecek her hangi bir mağduriyet veya olumsuzluk durumunda müşterilerimizin yapmış oldukları tüm ödemeler ve tatilleri güvence altında olmaktadır. IATA ise tarifeli uçuşlarda uçak biletinizin güvence altında olması demektir. Right Holidays’in Türk Hava Yolları, Atlas Jet, Pegasus Airlines, British Airways ve birçok büyük hava yollarının satış yetkisi bulunmaktadır. Örneğin IATA lisansı olmayan bir acenteden İstanbul’a bir bilet aldınız işte bu biletiniz güvence altında olmayacak.

Share

You can cancel your hotel reservation.
Check out all Cancellation & Refunds
By making a reservation today, you can protect the price with a low price.

Payment Dates and amounts will be displayed in detail on the Payment Page.